Jiří Šubrt

Kandidát č.5.
E-mail: subrt@spolehnuti.cz
Tel. +420 602 415 982

Jiří Šubrt

/album/jiri-subrt/jirisubrt-jpg1/ /album/jiri-subrt/m-j-jpg1/ /album/jiri-subrt/jirka-1-jpg/ /album/jiri-subrt/jirka-2-jpg/ /album/jiri-subrt/jirka-3-jpg/ /album/jiri-subrt/jirka-4-jpg/ /album/jiri-subrt/jirka-5-jpg/ /album/jiri-subrt/jirka-6-jpg/ /album/jiri-subrt/jirka-7-jpg/ /album/jiri-subrt/prezident-a-logo-kopie-jpg/ /album/jiri-subrt/suby-jpg/

Profil

Kandidáta SPOLEHNUTÍ č. 5,
Jméno, příjmení Jiří Šubrt, věk 45
Dosažené vzdělání Střední rodinný stav ženatý
Počet dětí 2

Bydliště Antonína Sovy 1725/44 , Česká Lípa 470 01
Místo narození Česká Lípa

Pracovní zařazení Technik v oblasti elektro a stavebnictví
Zaměstnavatel Jiří Šubrt Elstav system

Zájmy, záliby, koníčky: Můj nevětší koniček je futsalový klub FC Démoni Česká Lípa, jsem prezident tohoto klubu a zároveň trenér dorostu do 18ti let a trenér ženského týmu. Mezi mé záliby patří výtvarnictví, rád maluji obrazy občas píši poezii. Mezi mé zájmy patří sport tak nějak všeobecně. Také se zajímám okrajově o grafiku
Co pro mne znamená kandidovat v komunálních volbách 2014 v České Lípě, mé cíle, přání:

Jsem českolipský rodák. Narodil jsem se zde, žiji zde a doufám,  že tu i zestárnu. Mým cílem je aktivně přispět k vytváření zdravého a sportovního města, města soběstačného, hrdého, ze kterého nikdo neutíká.

Chci nastartovat proces, který zlidští naše město, vytvářet místa pro kulturní, sportovní a společenské vyžití. Chtěl bych se dočkat toho, že lidé opět začnou hrdě říkat, že jsou z České Lípy.

Česká Lípa má mnoho problémů a spousty z nich se zatím nepodařilo úspěšně řešit, natož vyřešit. To je výzva, která mě donutila ke kandidatuře v těchto komunálních volbách.

Přeji nám všem krásnou a přátelskou Českou Lípu.