Poděkování - dopis lídra

Milé Českolipanky a vážení Českolipané! 

Děkujeme Vám všem za podporu, kterou jste nám poskytli při podepisování petičních listin potřebných pro registraci Spolehnutí - Společné hnutí Českolipanů, 

Předstoupili jsme před Vás s žádostí o podporu. Ta byla daleko větší, než jsme čekali. Zákon nám ukládal doložit s žádostí o registraci minimálně 1000 podpisů, SPOLEHNUTÍ jich však odevzdalo 1.641, Spolu s podpisy, které došly po dni podání návrhu na registraci u ministerstva vnitra,  jste nás podpořilo více než 2000 lidí. Svým podpisem jste tak pomohli registraci hnutí, které bez ohledu na politiku a bez závazků sekretariátům zavedených politických stran, umožní prosazovat skutečné zájmy občanů České Lípy. 

Voliči jsou často postaveni před hořký výběr "menšího zla", ať z tradičních politických stran, či jejich kandidátů a jejich předvolebních slibů. To vše je občanům předkládáno s cílem udělat to nejlepší pro danou politickou stranu, ale bohužel to není to nejlepší pro občana. 

SPOLEHNUTÍ - Společné hnutí Českolipanů  hodlá nastavit zrcadlo nekalým praktikám politických stran, které v minulosti voliče podvedly a zklamaly. Stejně jako jejich kandidáti, kteří záhy zapomněli sloužit obecnímu blahu a hledí jen na prospěch svůj, či své politické partaje. 

Členy, příznivce a podporovatele tvoří především českolipští patrioti, které spojuje láska k rodnému městu, ve kterém dlouho žijí a chtějí v něm dlouho žít. Zároveň jsou někteří z nich členy spolku ČESKOLIPANÉ a řady dalších občanských , spolků, klubů a iniciativ.

Přípravný výbor reprezentovali: 

Jiřina Mimrová - pedagog volného času, mnoho let pracuje s dětmi a mládeží 

Ing. Jaroslav Turnhöfer - ředitel sklárny "AJETO"

Jan Váňa - aktivista sdružení zdravotně postižených, fotograf

Přeji nám všem, občanům České Lípy, odpovědné rozhodování v letošních volbách do městského zastupitelstva v České Lípě.

Lídr kandidátky SPOLEHNUTÍ - PETR SKOKAN